recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

Vánoční výzdoba, dekorace, věnce, svíčky

vánoční věnec

Vánoční dekorace

Nechte se inspirovat krásnou Vánoční dekorací v Květinovém studiu Petra pro rok 2016.

Kontaktujte nás telefonicky tel.: 326 907 125 (603 589 726 Petra Karlová), nebo on-line.

Volejte ve všední den, v sobotu, neděli i svátek do 19 hodin nebo nám napište do kontaktního formuláře. Vánoční dekorace jsou důležité k navození nálady pro dny sváteční, dny klidu a míru. Navrhneme Vám vánoční dekoraci domů i do kanceláře, do vstupních hal či recepcí. Naše adventní výzdoba Vás upoutá a navodí správnou atmosféru.

Vánoční produkty, které nepodléhají skáze (adventní věnce, adventní svícny, svíčky a jiné např. proutěné výrobky) zasíláme službou PPL pokud se jedná o doručení mimo Prahu.

Nezapomeňte nás kontaktovat včas, raději s předstihem, aby Vaše Vánoce byly opravdu klidné a v míru.

adventní věnec vánoční vánoční svícen vánoční kytice kytka dárková

Adventní svícen č.243

naše cena 520 KčAdventní svícen č.237

naše cena 550 Kč

Adventní aranžmá č.235

naše cena 595 KčAdventní svícen č. 234

naše cena 695 KčAdventní svícen č. 233

naše cena 845 KčAdventní svícen č. 232

naše cena 685 KčAdventní svícen č. 231

naše cena 645 Kč

Adventní svícen č.229

naše cena 685 KčAdventní svícen č.228

naše cena 675 Kč

Adventní svícen č.226

naše cena 695 KčAdventní svícen č.224

naše cena 545 KčAdventní svícen č.223

naše cena 545 Kč

Vánoční dekorace a výzdoba bytu i kanceláří 2016

vanoční dekorace, vánoční hvězda

Stále častěji navrhujeme vánoční dekorace do kanceláří, vstupních hal či recepcí. I v zaměstnání totiž může hrát velkou roli dekorace pro navození té správné sváteční nálady. Naše adventní výzdoba v roce 2016 upoutá, nadchne a naladí tu správnou vánoční atmosféru.

Nezapomeňte, že vánoční čas se vždy přiblíží tak rychle, že ani okem nemrknete. Objednávejte proto vánoční dekoraci včas, abychom mohli důkladně dekorace vymyslet a správně naaranžovat jak pro byt, dům či kanceláč.

Již při vstupu do objektu si zákazníci či manažeři mohou všimnout adventního věnce, který se věší na vstupní dveře. Recepční pultík poté ozdobíme menším vánočním aranžmá jako vánoční svícen, živá vypichovaná vánoční kytice nebo živá rostoucí květina jako vánoční hvězda, Vánoční stromek či vánoční kaktus.

Samotné kanceláře poté ozdobíme např. svícny či adventním věncem na stůl či na dveře. Barvy vánočních dekorací se ladí buď podle firemních barev nebo podle interiéru kanceláří a budov.

V našem e-shopu nabízíme levné a kvalitní vánoční dekorace, věnce a celý sortiment vánočního zboží, který stále rozšiřujeme. Stále nové a nové vánoční dekorace, svíčky, svícny, osvětlení přidáváme do naší nabídky. Neváhejte a řekněte nám svoji vizi, my Vám ji splníme.

Vánoční ozdoby, dekorace, věnce, svíčky

Zaměřujeme se na vánoční dekorace na stůl, adventní věnce a ozdoby pro každou domácnost. Na přání vyrobíme vánoční ozdoby do okna či na strom.

Vánoční květiny

Již od roku 2000 pro Vás připravujeme vánoční dekorace a květinovou výzdobu. Květinové studio Petra – Váš specialista na vánoční atmosféru.

Levné Vánoční ozdoby

vánoční kruh, věnec, dekorace

Vánoční dekorace pro Vás ručně vyrábíme, tedy můžete být v klidu, jako prvotní výrobci vánoční dekorace zaručujeme prvotřídní kvalitu. Levné dekorace, ozdoby a adventní věnce nabízíme jak jednotlivcům, tak i pro celé firmy.

Zdobíme interiéry domů i kancelářských prostor na klíč. Vánoční dekorace dokážeme naaranžovat i v úřadech, na domech i na veřejných prostranstvích. Vánoční výzdoby kanceláří provádíme v Praze, ale i v jiných městech.

Zaměřujeme se na nesvětelné dekorace vánoční výzdoby:

 • Vánoční ozdoby na stromeček
 • Vánoční dekorace na dveře, interiéry
 • Vánoční dekorace – závěsy

Používáme výhradně přírodní materiály, jako jsou květiny, sušené plody apod.

Přijďte se podívat do světa kouzelných vánočních dekorací. Naleznete zde šikovné tipy a rady, jak si ozdobit byt, dům či kancelář krásnou vánoční dekorací.

Vánoce jsou jedním z nejkrásnějších období roku a je potřeba si je řádně zpříjemnit. Seznámíme Vás s nejnovějšími současnými světovými trendy i s tradiční vánoční dekorací, ukážeme Vám, jak si užít vánoční dekorace se vší parádou.

Vánoční adventní věnce

Adventní věnec na stůl je velmi rozšířená vánoční dekorace a naleznete ji skoro v každé domácnosti. Na stůl se dává první adventní neděli a postupně každou neděli se zapaluje jedna ze čtyř svíček. Každý rok se udává nový trend vánočních dekorací jak v barevnostech, tak v použití dekorativního materiálu. Můžete sladit vánoční dekorace podle interiéru Vašeho bytu tak, aby adventní věnec doplňoval Vaše představy. Adventní věnce na stůl se zdobí jak svíčkami v různých barvách nevyjímaje zlatou či stříbrnou, tak chvojím, šiškami či sušeným ovocem. Některé modernější adventní věnce mohou mít svíček i více, vždy je však potřeba dodržet sudý počet.

Adventní svícen je další adventní dekorací na stůl. Je vypichovaný vždy do okrasné nádobky, která je sladěná s celým aranžmá. Adventní svícen má vždy minimálně čtyři svíčky, na větší stůl se však může použít svíček více. Jako základní materiál svícnu používáme chvoj, která neopadává. Naše oblíbená je chvoj kanadská, která je velice dekorativní a vydrží déle. Adventní svíčky mohou být stejně jako u adventního věnce různých druhů, barev a velikostí.

Adventní věnec na dveře je také nezbytnou součástí vánoční výzdoby. Vždy musí ladit s vánoční výzdobou celého domu či bytu. Druhů adventních věnců, které si můžete zakoupit je více. Materiály, které se používají, opět krásně doplňují celý design vánoční výzdoby i vánoční atmosféry. Jedním z materiálu je opět chvoj, která Vám vydrží vždy celou sezónu. Další mohou být adventní věnce na dveře vyrobené z materiálu, který vydrží dokonce i několik let. Tento materiál nesmí obsahovat chvoj, ale např. různé sušené plody, šišky, vánoční kuličky, zvoneček či stuhy.

Vánoční aranžmá na stůl krásně zakončí Vámi vybranou vánoční dekoraci. Na své sváteční tabuli se tak spolu s kaprem, bramborovým salátem a rybí polévkou můžete těšit z řezaných květin, které nádherně provoní byt.

Vánočních dekorací je spoustu, proto neváhejte a obraťte se na nás a my Vám pomůžeme s výběrem té správné vánoční dekorace pro Váš byt či dům. Vánoční dekorace má být krásná, milá, bohatá či střídmější – ale vždy taková, aby navodila správnou sváteční atmosféru Vašeho interiéru.

Dekorace na zakázku:

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší prosbou, přáním či vizí. Na zakázku pro Vás připravíme vánoční dekoraci do bytu, domu, kanceláře či vstupní haly.

Tel/fax : +420 603 58 97 26

Vánoční zboží - dekorace, ozdoby, svíčky

Co všechno ostatní lidé hledají a u nás nacházejí:

 • adventní výzdoba ozdob
 • adventní věnce a svícny
 • adventní věnce na dveře
 • adventní věnec na dveře
 • aranžmá adventní věnce
 • květinářství e-shop ozdoby na věnce
 • levne vanocni ozdoby
 • vánoční dekorace na dveře z vánočních ozdob
 • vánoční kouličky eshop
 • vánoční výzdoba domu
 • Vanoční výzdoba na stůl
 • vánoční dekorace prodej
 • vánoční aranžmá
 • vánoční dekorace
 • vánoční ozdoby
 • vánoční dekorace na stůl
 • levná vánoční dekorace
 • dekorace na adventní věnec
 • svatení dekorace ve vánočním období (zimí období)

Vánoční ozdoby na stromeček

Vánoční ozdoby na stromeček – jedná se o klasické přírodní ozdoby zavěšené na vánočním stromečku. Převážná část vánočních ozdob je na zakázku. Telefonicky nebo on-line nás kontaktujte a my Vám vyrobíme ozdoby tradiční i moderní. Zdobíme vánoční stromečky, okna, místnosti doma či v kanceláři. I když jsou stále nejoblíbenější vánoční ozdoby klasických foukaných vánočních koulí ze skla, doplnění přírodní tématikou získává stále větší oblibu nejen v domácnostech, ale také v kanceláři.

Ve spolupráci s projektem www.kytice-kvetiny.cz pro Vás připravujeme informace, návody a nápady na vánoční dekorace či vánoční výzdobu. Adventní tématika je ideální v listopadu a prosinci, kdy adventní výzdobu, věnce a dekoraci připravuje každý. Nezapomeňte se ozvat včas, ať jsou Vaše Vánoce klidné a nádherně ozdobené!

Adventní věnec pro navození vánoční atmosféry

Vánoční adventní věnec na dveře

Pro většinu lidí jsou Vánoce jedním z nejoblíbenějším obdobním v roce. Na příchod a oslavu Vánoc se připravujeme s předstihem a ve velkém. Součástí Vánoc je totiž vánoční dekorace, svíčky, stromeček, adventní věnec a hlavně dárky. Dekorace domova je nedílnou součástí a je potřeba si ji pořádně promyslet. Vánoční stromeček jako dominanta Vánoc nemusí být samotnou ozdobou domácnosti. Doplňky jako adventní věnec, svícny a svíčky krásně vykreslují vánoční atmosféru ve všech místnostech domu, bytu i kanceláře.

Adventní věnec je jedním z nejvýznamnějších symbolů adventního, tedy předvánočního období. Čtyři adventní týdny ztělesňují čtyři svíce, které se postupně zapalují v předvečer adventní neděle. Advent je období půstu a rozjímání, čemuž odpovídá také decentní vzhled původního věnce. Adventní věnec bývá zhotoven z chvojí nebo stále zelených větviček. V dnešní době se však již používá přikrášlení různými dekoračními materiály jako sušené plody, šišky či mašličky. Podle způsobu zhotovení a použití se adventní věnce dělí na zavěšené do prostoru, na dveře či na stůl.

Adventní dekorace na dveře je adventní znamení na přivítanou hostům. Konkrétní tvar domovních dekorací není dán a při tvorbě zcela záleží na fantazii. Nejčastější podoba adventních dekorací na dveře je věnec, hvězda, podkova či stromeček.

Další vánoční nápady na dekorování můžete nalézt v projektu, na kterém se podílíme při vymýšlení různých rad a informací právě pro Vás. Květiny, kytice, Vánoce.

Vánoční dekorace + živé květy

Živé květiny jsou nedílnou součástí každých svátků. Vánoce nevyjímaje. Každý svátek má vybrané květiny, které se používají, pro Vánoce jsou to azalka, brambořík, vánoční hvězda. O všechny tyto živé květiny je stálý zájem zákazníků. Všechny květiny mohou být živé či řezané, které navozují ještě slavnostnější atmosféru.

Neváhejte nás kontaktovat on-line či telefonicky, ale s dostatečných předstihem. Vánočním aranžmá můžete oživit jak slavnostní stůl, tak poličku, dveře či dokonce celou halu.

Žádané vánoční dekorace

Vánoční dekorace - věnec na dveře

Skoro každý má rád vánoce nejen to, že se dostávají dárky, scházejí se příbuzní, ale také protože si můžeme zkrášlit byt vánoční dekorací jako je např. adventní věnec na stůl či na dveře, adventní svícen z živých květin, vánoční svícen  či girlanda na zkrášlení venkovních prostor.

A proto naše květinové studio se snaží mít plno nových nápadů na vánoční dekorace.

Vánoční dekorace Vás musí zaujmout svým nápadem. Dle přání zákazníka dokážeme zhotovit vánoční dekorace – Vánoční dekorace aranže i do kanceláří či vstupních hal.

Vánoční věnce na by měla ladit s