recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

Výzdoba svatebních stolů, květiny, dekorace

Květiny a dekorace  na svatební stůl připravujeme dle květiny nevěsty a celého stylu svatby v prodejnách v Praze a Brandýse nad Labem. Svatební květiny a aranžmá na stůl by mělo ladit s celkovým desingem Vaší svatby. V aranžích stolů by se měly objevovat květy stejné barvy jako ve Vaší svatební kytici. Pro dokreslení detailů svatebního stolu se používají dekorativní předměty jako například svíčky, skleněné tácky a různé drobné svatební dekorace. Vždy se řídíme přáním zákazníka jak moc si přeje svatební tabuli naaranžovat. Po dohodě aranžujeme svatební tabuli přímo ve Vaší restauraci. Svatební stoly dekorujeme po dohodě přímo v restauraci.

Svatební kytice a všechny svatební dekorace garantujeme při doručení po Praze a jejím blízkém okolí. Nejzazší termín pro objednání je 14 dní před svatbou jinak po telefonické konzultaci.
Svatební aranžmá na stůl 116.A.

naše cena 1 050 Kč

Aranžmá ve váze č. 108.A

naše cena 1 725 KčVypichované aranžmá Aida

naše cena 850 Kč

svatební kytice květiny roku
svatební korsáž pro ženicha
svatební kytice květiny pro svědkyni
svatební kytice květiny pro maminku
svatební kytice květiny pro družičku
svatební aranžmá na auto výzdoba
svatební květinové doplňky
svatební dekorace na snubní prsteny


Svatební dekorace

Svatební výzdoba stolů a dekorace stolů v restauraci při slavnostním obědě. Můžete se v naší fotogalerii nechat jen inspirovat výzdobou, květinami a nápady jak stůl vyzdobit. Insparace i jak ozdobit židle nebo podnos se svatebním dortem. Většinou se dokorace stolu řídí podle tvaru, barev a celkového vzhledu svatební kytice nevěsty.

Připravujeme i dekorace a výzdobu do obřadních síní, kostelů, bytů, zahrady i restaurací.