Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
slide-1
slide-2
slide-3

NOVINKY

arr3Svatba či oslava v restauraci Na JezerceSvatba či oslava v restauraci Na Jezerce Květinové studio Petra spolupracuje s restaurací Na... arr3Svatební kytice a svatební dekorace 2016Pokud plánujete svatbu v roce 2016 je již nejvyšší čas na naplánování květinových dekorací pro Vaší... arr3Doručení kytice do zahraničí  Doručení kytice do zahraničí Chcete udělat radost svým blízkým v zahraničí? Není nic... arr3Svatební kytice z pivoňekLetošním (r.2015), ale i loňským hitem ve svatební floristice se stala pivoňka. Nevěsty tento krásný... arr3Svatební kytice z růží Austin Květy růží Austin jsou velice podobné květu pivoňky, proto se letos růže Austin hodně používají... arr3Květiny do svatebního účesuV dnešní době některé nevěsty již neholdují tradičním svatebním závojům, ale do svatebního účesu si... arr3Svatební kytice za rok2014 Děkujeme všem nevěstám v loňském roce 2014, že jsme mohly pro ně aranžovat jejich krásné svatební... arr3Modernější výběr květin na prodejně Praha 10 Na naší nové pobočce květinářství v Praze 10 ulice Moskevská 74 jsme pro naše zákazníky... arr3Dárková kytice ze zeleniny či bonbonů, čokolády, doutníkůDárková kytice ze zeleniny či bonbonů, čokolády, doutníků  V dnešní době se do dárkových kytic...

KONTAKTY

Květinové studio Petra
Moskevská 981/74
Praha 10, 101 00
tel: 603 589 726
karlova.p@seznam.cz

13. 09. 2010

Svatební květinový den na brandýském zámku 2008

25.května 2008 se konal na brandýském zámku svatební květinový den, který byl věnován hlavně těm, kteří se v budoucnu chystají uzavřít sňatek. Za vydatné podpory města Brandýs - Stará Boleslav jsme uspořádali se svatebním salónem Elisa a dalšími brandýskými firmami, které se zabývají svatební tématikou, krásné nedělní odpoledne.

V doprovodném programu jste mohli zhlédnout vystoupení hudebních i tanečních skupin při ukázkách svatebních účesů a kosmetiky, nazdobení stolů, svatebních párů i aut. Vyvrcholením nedělního odpoledne byly dvě strhující módní přehlídky svatebních šatů a originálních svatebních kytic. Ukončením celé této akce bylo vylosování sponzorských darů mezi diváky.

Tuto mimořádnou akci jsme uspořádali v návaznosti na předchozí svatební květinový den, který se konal v roce 2006 a byl velice úspěšný. Zákazníci byli velice spokojeni s naší akcí v roce 2006 a proto jsme pro ně uskutečnili svatební den 2008. S předešlými zkušenostmi z roku 2006 jsme tuto akci předvedli ve větším měřítku. Bylo zde k vidění více našich svatebních kytic, dekorací na auto a aranží na stůl. Návštěvníků se sjelo spousta a přispělo k tomu i velmi pěkné počasí.

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.