recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

Květiny z lásky na Valentýna

Valentýsnké kytice ke svátku zamilovaných, který je 14.2. se snažíme aranžovat moderně, tak aby obdarovanou osobu zaujala na první pohled.

Aby Vaše květina byla po Praze doručena včas, doporučujeme objednávku poslat do 13.2.2017.

Aby květina doručovaná kamkoli v rámci ČR, byla doručena včas, objednávejte ji do 13.2.2017. Není garantován přesný čas doručení, ale budeme se snažit vyjít vstříc všem požadavkům.

love květiny, valentýn láskaAranžujeme květiny i na přání zákazníka, když si právě nevybere z naší široké škály valentýnských kytic na našich internetových stránkách.

Nejčastější valentýnskou květinou je červená růže.

Doručování kytic k Valentýnu je vždy velmi příjemné, ale hektické a proto doporučujeme každému zákazníkovi, aby objednávku na Valentýna zadal včas  abychom mohli objednávku včas připravit a doručit.

 

On-line prodej květin nejen pro zamilované, květiny z lásky k Valentýnu – květiny od Květinového studia Petra.
Dárková kytice Ctirada

naše cena 1 100 Kč

Vypichované aranžmá Aida

naše cena 850 KčDárková kytice z růží Kessy

naše cena 1 550 KčKytice z růží a se svíčkou Brita
běžná cena 850 Kč

naše cena 690 Kčkvětinové srdce červené růže Valentýn

Květinovou ve tvaru srdce z červených růží Valentýn zákazníci vyjadřují  lásku své polovičce. Kytice k Valentýnu nemusí  být jen z červených růží, může být i z gerber které jsou také velmi oblíbené či z frezií a nebo mix květů. V každé kytici by neměl chybět valentýnský prvek jako je srdíčko, které aranžujeme do kytic v několika podobách, vždy aby se do dané kytice hodilo.

Darujte kytici z lásky na Den sv. Valentýna. Valentýnské kytice jsou jedním z nejoblíbenějších dárků zamilovaných. Květiny se srdíčkem však mohou potěšit nejen 14. února, ale po celý rok. Potěšte svoji lásku květinou.

Kvalitní ruční práce květinářek z Květinového studia Petra potěší každou duši. Zamilované květiny, levné, rychle dodané.

Květinu z lásky můžete poslat a mi ji předáme i s přáním.Ke každé květině patří zamilovaný dáreček. Pokud sháníte dárek z lásky na poslední chvíli, vybírejte dárky k Valentýnu skladem k okamžitému vyzvednutí v Praze.

Svatý Valentýn – květiny a dárky k svátku zamilovaných

Ještě před rokem 1989 znal svátek svatého Valentýna v České republice málokdo. Svátek byl po revoluci převzat ze Spojených států amerických. Přestože nebyl zpočátku vnímán zcela pozitivně, postupem času jej začali vyznávat všichni zamilovaní všech generací.

Na svatého Valentýna si lidé dávají květiny a dárky jako důkaz své lásky. Typické barvy pro zamilované květiny jsou červená a růžová, typický tvar nejen Valentýnských kytic je srdce. Sv. Valentýn mnohdy vytlačuje svátek První máj – lásky čas, není však důvod upínat se pouze na jednotlivé dny při vyznání lásky. Malé dárky a krásné květiny potěší kdykoliv a to nejen zamilované.

Láska kvete v každém věku a proto i starší generace se mohou navzájem na svátek Sv. Valentýna obdarovat dárkovou kyticí, která nese symbol zamilovanosti – srdíčko.

květina z lásky

Existuje několik legend o tom, jak vlastně vznikla tradice zasílání květin a psaníček na Sv. Valentýna. Asi nejznámější je legenda o Svatém Valentýnu, který za vlády císaře Claudia tajně oddával zamilované páry. Císař Claudius zakázal svatby proto, že se bál, že by jeho vojáci nechtěli do boje a raději zůstávali u svých rodin. Valentýn toto nařízení bral jako porušování Božího zákona, a proto sám tajně mladé páry oddával. Když se to císař Claudius dozvěděl, nechal kněze Valentýna uvěznit, ten však i ve vězení s oddáváním pokračoval a tak se nakonec dočkal popravy. Těsně před smrtí však ještě stačil poslat žalářníkově dceři lístek s vyznáním lásky a tím tak založil tradici posílání zamilovaných vzkazů, tzv. valentýnek.

Psaníčka postupem času sice vytlačují SMS zprávy, zamilované květiny jsou však nenahraditelné.

Vyberte si ze škály našich květin pro zamilované a obdarujte svoji polovičku nádherným dárkem nejen na Sv. Valentýna.Květiny Valentýn

Dárky na Sv. Valentýna jsou dárky, které Vašeho partnera potěší. Květiny, přáníčka, šperky či osobní dárečky – to jsou zamilované dárky. Vyberte si květinu, kterou chcete darovat svému milému či své milé. Valentýnské květiny pro Vás s láskou připravují naše květinářky.

 


Informace o doručení kytice v roce 2016.