recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

» Svatební květiny - fotogalerie
Reference Svatby - fotogalerie

Rok 2015 - 98 svateb

Naše firma Květinové studio se může pochlubit :

94 svatbami za rok 2014 87 svatbami za rok 2007
94 svatbami za rok 2013 78 svatbami za rok 2006
92 svatbami za rok 2012 72 svatbami za rok 2005
65 svatbami za rok 2011 92 svatbami za rok 2004
66 svatbami za rok 2010 65 svatbami za rok 2003
63 svatbami za rok 2009 38 svatbami za rok 2002
70 svatbami za rok 2008 28 svatbami za rok 2001

Každý rok se počet svateb navyšuje a za to jsme velice rády, jelikož naše zákaznice nás doporučují dál, např. svým kamarádkám které plánovali loni svatbu.

Velice tímto děkujeme za projevenou důvěru všem nevěstám, které si naší firmu vybrali pro zrealizování svých svatebních kytic a svatebních dekorací. Díky Vám stále zdokonalujeme nabídku svatebních kytic a svatebních dekorací, proto u nás naleznete velké množství druhů a typů svatebních kytic : jako např. kulatá svatební kytice, převislá svatební kytice, extravagatní svatební kytice. Jsme schopni naranžovat svatební kytici i dle předlohy a přání každé nevěsty z nejrůznějších druhů květin.

U nás si svatební květiny mohou nevěsty předem v klidu prohlídnout díky našim webovým stránkám - e-shopu, kde stále aktualizujeme svatební květiny a svatební dekorace. Dále také aranžmá na svatební stůl, na svatební auto, výzdobu pro nevěstu i pro ženicha.

Naše floristky s jistotou radí nevěstám, které přesně nevědí jakou vhodnou svatební květinu zvolit ke svým svatebním šatům a jaké dekorace se hodí na svatební tabuli či na svatební auto.

Naše květinářky pravidelně dochází na floristické kurzy, které nabízejí svatební trendy a tak budoucím nevěstám můžeme nabídnout nové trendy ve svatební floristice.

Podívejte se níže na fotogalerie či video námi realizované svatební výzdoby.


Květina pro nevěstu Svatební kytice 2013 Svatební kytice Svatební kytice Kytice pro nevěstu Kytice pro nevěstu nevěsta Svatební obřad družičky obřadní oblouk Svatba Svatba Svatební šaty Svatební prstýnky Svatební obřad Svatební hostina Svatební limuzína Příprava svatby Těhotná nevěsta Svatební polibek Svatební veterán rodinné foto svatba svatba svatba svatba svatba svatba svatba svatební kytice svatební aranže svatební obřad svatební šaty modrá svatba modrá svatba nevěsta nevěsta pes na svatbě ženich předává snubní prsten novomanželský polibek svědkyně družička svatební růže svatba svatba růžová unesená nevěsta unesená nevěsta svatební foto děti svatba Svatební kytice kulatá z orchidejí a růží Svatební kytice kulatá z orchidejí a růží Svatební kytice kulatá z orchidejí a růží Svatební kytice kulatá růžová Svatební kytice převislá Svatební kytice převislá Svatební kytice růžovo - bílá Svatební kytice růžovo - bílá z pivoněk Svatební kytice převislá z pavích per Svatební kytice převislá z pavího peří Svatební kytice převislá z pavího peří Svatební kytice kulatá z růží Austin Svatební kytice kulatá z růží Austin Svatební kytice kulatá z růží Austin

Video