recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

Svatební květiny a dekorace připravíme dle Vašich přání

Telefonické objednávky

267 315 217 (prodejna Praha)

702 412 535 (prodejna Praha)

603 589 726 (Petra Karlová),

E-mail: karlova.p@seznam.cz

Svatební květiny pro Prahu a střední Čechy aranžují floristky z Květinového studia Petra

S našimi cenami nešlápnete vedle. Desítky svateb ročně jsou naší referencí!

 

 

 

 

 

 

Svatby - svatební květiny

Naše firma Květinové studio se může pochlubit 98 svatbami za rok 2015. Toto číslo je větší než v loňském roce a za to jsme velice rády, jelikož naše zákaznice nás doporučují dál, např. svým kamarádkám které plánovali loni svatbu.

V ten nejdůležitější den každé slečny musí být vše dokonalé. Vyberte si ze škály našich svatebních květin, kytic a dekorací a dejte Vašemu dnu ten pravý rozměr. Na Vaše přání a podle Vašich představ připravíme vše za Vás.

Svatební květiny pro nevěsty – do ruky, do vlasů, zavěšené svatební květiny, svatební květiny podle šatů a celkové výzdoby.Svatební salon Elisa

Již 16 let zdobíme a aranžujeme desítky svateb ročně. Budoucím novomanželům poradíme s květinovou výzdobou a dekorací a pomůžeme s nápady.

Osobní konzultace nad stylem svatebních květin je zdarma. Prohlédněte si nejvíce prodávané svatební kytice roku 2015 pod čísly 532 , 529 , 506 , 496 a 539

 


Úzce spolupracujeme se svatebním salonem Elisa. Květiny připravíme podle Vašich svatebních šatů a hlavně podle Vašich představ!

Svatební kytice a všechny svatební dekorace garantujeme při doručení po Praze a jejím blízkém okolí. Nejzazší termín pro objednání je 14 dní před svatbou jinak po telefonické konzultaci.

svatební kytice květiny roku svatební korsáž pro ženicha svatební kytice květiny pro svědkyni svatební kytice květiny pro maminku svatební kytice květiny pro družičku svatební aranžmá na auto výzdoba
svatební aranžmá na stoly svatební květinové doplňky svatební dekorace na snubní prsteny

Svatby – svatební květiny

 

Naše firma Květinové studio se může pochlubit 71 svateb za rok 2012. Toto číslo je větší než v loňském roce a za to jsme velice rády, jelikož naše zákaznice nás doporučují dál, např. svým kamarádkám které plánovali loni svatbu.
Svatební aranžmá na stůl 116.A.

naše cena 1 050 KčSvatební kytice Olya Baturov

naše cena 2 150 KčKvětinový věneček č. 5.

naše cena 650 KčSvatební květiny

Svatební květina

Vaše svatba – naše starost

Budoucím novomanželům poradíme s květinovou dekorací – potřebujete praktické rady a nápady? Obraťte se na nás. Nabízíme širokou škálu květin pro svatby. Podívejte na fotografie našich svatebních květin a námi organizovaný svatební květinový den.

Svatební kytice na hod

Svatební kytice na hod je určená pro nevěsty, které chtějí trochu potrápit nezadané či nevdané kamarádky. Kytice je velice podobná klasické svatební kytici, ale je menší a levnější!

Ať už máte svatbu v lednu či červenci, ozdobíme Vaše auto, Vaši svatební tabuli nebo obřadní místnost. Svatební květiny a dekorace prostě ke každé svatbě patří!

Svatební kytice pro nevěstu

Každá nevěsta má svoji osobnost a je potřeba na ni myslet i v takové otázce, jako je svatební kytice pro nevěstu. Svatební kytice navrhujeme jak podle módního stylu nevěsty, tak podle vybraných svatebních šatů. Správně vybraná barva a styl podtrhne krásu Vašich svatebních šatů a zároveň vyzdvihne Vaši image a sebedůvěru v ten slavný den.

Náš svatební květinový den – Váš svatební květinový den. Podívejte se na ukázky naší práce přímo z akce. Abychom nic nezanedbali, dopředu si vše připravíme a s Vámi zdarma zkonzultujeme.

Svatební korsáž

Svatební korsáž pro ženicha se vyrábí z dominantního květu nevěstiny svatební kytice. Patříte přeci k sobě, musíte to dát najevo i ostatním. Dominantní květ se může různě přizdobit, aby ladil nejen k nevěstě, ale také k šatům ženicha.

Korsáž pro svědka je vždy menší než svatební korsáž pro ženicha. Lze použít dominantní květ z ženichovy korsáže, přizdobení je však vždy menší. Nejvíce používaná je pro tuto příležitost ozdobená myrta, která se vždy připevňuje na sako na levé straně.

Kytička pro svědkyni

Kytička pro svědkyni se tvoří vždy z květů svatební kytice. Kytice je velice podobná svatební kytici nevěsty, je však menší. Proto, aby Vaše svatba působila sjednoceným dojmem mívají všechny kytice stejný prvek.

Kytička pro maminku

Svatebni kytice

Ani naše maminky nesmíme zanedbat. Kytička pro maminku je opět tvořena stejnými květy jako nevěstina svatební kytice, ale bývá vždy ještě menší než dokonce kytice pro svědkyni. Doporučovány jsou menší kulaté kytice, které při obřadu nepřekážení, maminkám se dobře drží a ještě mohou schovat kapesníček pro případnou ukápnutou slzu při obřadu.

Květina pro družičku

I květina pro družičku bývá ze stejných květů jako nevěstina kytice. Družičky však mají kytice velice drobné proto, aby měly volné ruce pro případnou pomoc nevěstě. Na větších svatbách je také zvykem, že družičky mívají vypichovaný košíček nebo košíček plný okvětních plátků, kterými dláždí nevěstě cestu k oltáři.

Svatební dekorace

Svatební aranžmá na stůl – používají se květy stejné nebo velice podobné svatební kytici nevěsty. Svatební dekorace stolů by měla ladit s celkovým pojetím svatby jak barevně, tak stylově. Vyberte si restauraci nebo prostor pro slavnostní hostinu a my Vám ji vybavíme květinami tak, že každý jen vzdechne.

Svatební aranžmá na auto – vůz nebo koňský povoz, veškerá dekorace ladí se svatební kyticí nevěsty. Je důležité dopředu vědět, jakým autem nevěsta přijede a podle toho navrhnout dekoraci. Pro svatební aranžmá na auto je velmi důležitá barva vozu. Nezapomeňme, že i taková maličkost, jako je křiklavý kontrast kapoty s naaranžovanými květy může hrát roli při psychické pohodě ve svatební den.

Myrty pro svatebčany – tradice, která má historické kořeny ve velkých svatbách. Myrty se připevňují vždy na levou stranu a označují řádně pozvané hosty. I když je v dnešní době pravidlo myrty skoro zapomenuté, svoji tradici si udržuje a dává najevo, že novomanželé myslí na všechny.

Myrtové kolečko do okének aut –  myrtové kolečko se v dnešní době již moc nepoužívá a nahrazuje se mašličkami na klikách a zrcátkách vozů.

Květinová dekorace do vlasů – dnes velmi používaná metoda ozdoby účesu. Dekorace je převážně vyrobena ze stejných květin jako svatební kytice a krásně doplňuje celkovou vizáž nevěsty. Forma květinové dekorace je různá a liší se typem nevěsty. Může se jednat o květinovou sponu či čelenku nebo dokonce květinový náhrdelník. Květinová dekorace do vlasů se používá hlavně při zahradních či venkovních obřadech, kdy nevěstě dodává svěžest a krásu slunečních dnů.

Okvětní plátky – dnes velice žádaná dekorace. Používají se při příchodu nevěsty k oltáři a po obřadu, kdy novomanželé prochází špalírem. Okvětní plátky se hojně používají také jako dekorace svatebních tabulí.

Vyberte si ze škály našich svatebních dekorací, kompletní servis Vám zajistíme dle Vašich přání a požadavků!

Luční svatební kytice – venkovská svatba

Doba, kdy byly svatby pořádány převážně v kostele či na radnici, minula. Ještě donedávna nikdo neuvažoval o svatbě na netradičním místě. V poslední době však jsou právě kostel či radnice místem pro svatbu staromódním.

Dnešní doba má své možnosti a i my se setkáváme s různými požadavky na výzdobu a tvorbu svatebních kytic s ohledem na prostor, ve kterém se svatba bude konat. Snoubenci si vybírají místa exotická a zajímavá a podle toho plánují i výzdobu a dekorace. Každý podle svého gusta. Jarní a letní měsíce vybízejí k slavnosti ve vzdušném prostředí jako parky, lesy, louky, zříceniny hradů či dokonce fotbalová hřiště. Přinášíme Vám inspiraci pro oblíbené svatby na venkově, kdy obřad probíhá na zahradě staré chalupy v malebné vísce. Svatební kytice je volena z lučních květin, což krásně dokresluje scenérii venkova. Svatební šaty a celková dekorace je jemná, jednoduchá a vzdušná.

Svatební květiny roku 2016

Svatební květiny roku 2016 se nesou v bílé, růžové a zelinkavé barvě z různých kombinací květin. Trendy se stává svatební kytice kulatá vázaná v ruce. Kytice vždy však musí ladit k svatebním šatům nevěsty. Svatební květiny musí doplňovat a hlavně podtrhovat krásu nevěsty, jejích šatů a celého svatebního dne. Největším hitem již několik let se stala pivoňka. Pivoňka má velký květ a romantický květ, proto se stala nejvíce vyhledávanou květinou v tomto roce, ale v roce minulém.

Naše svatební šlužby:

 • svatebni aranžmá
 • svatební aranžmá
 • svatební auta zdobení
 • svatebni auto
 • svatební auto výzdoba
 • svatební dekorace
 • svatební dekorace praha
 • svatební dekorace z pediku
 • svatební dort pro maminku
 • svatební květiny na stůl
 • svatební kytice 2012
 • svatební kytice cena
 • svatební kytice do klopy
 • svatební kytice do modra
 • svatební kytice karafiáty
 • svatební kytice levandule
 • svatební kytice na auto e shop
 • svatební kytice na auto koupit
 • svatební kytice pro maminky
 • svatební kytice růže
 • svatební kytice růžové růže
 • svatební kytice s orchidejí
 • svatebni kytice slunecnice
 • svatebni kytice z bilych kvetu
 • svatebni kytice z bilych ruzi
 • svatebni kytice z gypsophila
 • svatební kytice z gypsophily
 • svatební kytice z heřmánku
 • svatební kytice z levandule
 • svatební kytice z růžových gerber
 • svatební kytice ze slunečnic
 • svatební kytky pro maminky
 • svatební myrta cena praha

Neváhejte a obraťte se na nás s jakoukoliv žádostí a prosbou, jsme Vám k dispozici on-line či telefonicky.