recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

Sušené dekorace

Sušené dekorace do domu, bytu i kanceláře. Ozdobte si vstupní haly, stěny či stoly krásnými aranžemi Květinového studia Petra.

Kontaktujte nás on-line či telefonicky. Sušené dekorace květin suchých či květin umělých pro Vás připravíme s důrazem na zdobený interiér.

Objednávky přijímáme ve všední den, v sobotu, v neděli i ve svátky do 19 hodin.

Tyto produkty objednávejte s několika denním předstihem, jelikož některé nejsou skladem a musíme je pro Vás naaranžovat. Děkujeme za pochopení.


Dekorační aranžmá č. 4.

naše cena 1 200 Kč

Jarní věnec na dveře č.5.

naše cena 355 KčDekorační aranžmá č. 3.

naše cena 1 200 Kč
Sušené dekorace do domu, bytu i kanceláře

Sušené dekorace jsou celoroční výzdoba míst, která by normálně byla prázdná. Můžete mít sušené dekorace na malinkých konferenčních stolcích, ale také velké aranže ve vstupních halách. Předností sušených dekorací je jejich dlouhá trvanlivost tam, kde se nedaří živým rostlinám či řezaným květinám.

Sušené dekorace se aranžují vždy podle zdobeného interiéru. Pečlivě vybíráme suché květiny, ze kterých vyrobíme dekoraci tak, aby ladila s okolím. Sušené dekorace však dnes mohou být vyrobeny i z umělých květin. Ty se totiž již vyrábí decentní, povedené a nejsou kýčovité.

Neváhejte a vyberte si ze škály krásných sušených dekorací, které zpříjemní a zútulní prostor, kde "něco chybí". Napište nám do formuláře nebo nás kontaktujte telefonicky, sdělte nám své přání a my Vám vyrobíme sušené dekorace na míru.

Bytové dekorace mohou být různé předměty, například květináče, zrcadla, úchytky.