recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

Smuteční květiny, kytice, věnce, dekorace

vzpomínáme stuha na věnec

Smuteční dušičková kytice, smuteční věnec, vypichovaná smuteční kytice, nebo vázaná smuteční kytice.

Dle Vašeho přání vše zhotovíme a zavezeme na domluvené místo. Smuteční kytice či věnce můžeme přímo naaranžovat v obřadní místnosti, případně předáme pohřební službě. Vázané smuteční kytice předáme do ruky.

Ať už smuteční kytice či věnce, vše opatříme stuhou s textem dle Vašeho přání. K vázaným smutečním kyticím lze připojit vzkaz. Smuteční věnce zhotovujeme do 3 dnů od objednání.

smuteční kytice vypichovaná na pohřeb smuteční věnec o průměru na pohřeb smuteční kytice vázaná v ruce na pohřeb



Smuteční věnec číslo 47.

naše cena 3 950 Kč







Smuteční věnec číslo 46.

naše cena 1 650 Kč



















Dušičkový věnec č.43.

naše cena 880 Kč



























Smuteční věnec č. 40.

naše cena 3 150 Kč



Smuteční věnec č. 39.

naše cena 3 150 Kč



Smuteční věnec č. 38.

naše cena 3 150 Kč



Smuteční věnec č. 37.

naše cena 2 350 Kč



Smuteční věnec č.36.

naše cena 1 950 Kč













Připravujeme smuteční věnce a květiny

Smuteční květiny zhotovujeme a rozvážíme ve stanovený čas. Smuteční květiny předáváme vždy korektně. Smuteční věnce opatříme stuhou s textem, který požadujete, a umístíme je přímo do obřadní síně, položíme na hrob či předáme pohřební službě k naaranžování.

Připravíme Vám výzdobu na dušičky. Dušičky jsou čas, kdy rozjímáme se svými blízkými, přicházíme na hřbitov a našim zesnulým necháváme pěknou dekoraci na hrobě.

Smuteční (pohřební) věnce a dekorace vyrábíme a rozvážíme pravidelně několikrát týdně. Můžete se na nás s důvěrou obrátit. On-line prodej a náš katalog Vám může pomoci při výběru. Uvážeme smuteční věnce či smuteční kytici dle Vašeho přání.

Smuteční dekorace  na Dušičky - Památka zesnulých

Denně připravujeme desítky smutečních dekorací na hroby. Smuteční dekorace, květiny, věnce i věnečky doručíme přímo na hřbitov ve stanovenou dobu. Připravujeme květiny na poslední rozloučení – květiny citlivě přivezeme a předáme či uložíme.

On-line a telefonické objednávky smutečních květin a věnců přijímáme každý den, v sobotu, v neděli i ve svátky do 19 hodin.

Smuteční květiny - smuteční vypichované dekorace

smuteční kytice pohřeb anděl

Smuteční vypichované dekorace jsou netradiční a moderní forma smutečního věnce. Smuteční vypichované kytice jsou stále oblíbenější, kdy je možné k uctění zemřelého kytice aranžovat do různých tvarů, např. anděl či srdce. Tyto smuteční kytice či věnce je možné zhotovit v různých barvách a z různých druhů květin. Vzhledem k použití hmoty Oasis, která je nasáklá vodou a do které se květiny vypichují, vydrží smuteční vazby kytic až několik dní. Ke kytici a věnci je možné přidat smuteční stuhu s nápisem v různých barvách včetně stříbrné či zlaté.

Květiny na pohřeb či pohřební kytice dodáváme vždy citlivě a na stanovené místo. Smuteční kytice a věnce u nás naleznete s příznivými cenami. Vyberte si z naší nabídky smutečních dekorací a dále tuto starost nechejte na nás.

Jak vybrat smuteční kytice?

Pohřební neboli smuteční kytice je vždy tvořena sudým počtem květin. Při všech ostatních příležitostech kdy se dávají např. svatební kytice či narozeninové kytice je počet květin ve vazbě lichý. Smuteční kytice si můžete vybrat libovolně. Smuteční kytice se vážou z čerstvých nařezaných květin a lze je naaranžovat z květů a předmětů, které měl zesnulý rád.

Barvy smutečních kytic

Smuteční kytice představují vyjádření pocitů smutku, zármutku a odchodu. Barvy smutečních kytic bývají  tmavé, tlumené a nekřiklavé.

Smuteční kytice na pohřeb

Smuteční kytice dovezeme až na místo, které si objednáte. Kytici umístíme na hrob, rakev či naaranžujeme v obřadní síni na Vaše přání. Smuteční vazby květin, rozvoz po Praha Brno a celá republika.