recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

Vyrobte si vlastní adventní věnec v roce 2016

Sada na vlastní výrobu adventního věnce pro rok 2016. Balíčky dílů do věnce jsou připravené v různých barevných variantách. Zde si můžete koupit sadů dílů a vyrobit si vlastní adventní veněc.  U každého věnce jsou připravené foto návody pro jejich výrobu. Máte také již připravené adventní věnce na stůl či dveře.

Prodej sad dílů i celých adventních věnců probíhá skrze tento eshop nebo v kamenné pobočce v Praze, nebo Brandýs nad Labem.

Vánoční produkty, které nepodléhají skáze (adventní věnce, adventní svícny, svíčky a jiné např. proutěné výrobky) zasíláme službou PPL pokud se jedná o doručení mimo Prahu.Dále u nás najdete o věncích:

 

 

vánoční adventní věnce na stůl
vánoční adventní věnce na dveře
vánoční adventní věnce z proutí
vánoční adventní věnce z chvojí

Jak vyrobit adventní věnec

Přípravili jsme video návod jak vyrobit adventní věnec na stůl či dveře. Používáme slaměný či polysteronový korpus na adventní věnce a doplňky. Pokud použijete jednu z připravených sad, není výroba složitá.

Inspirace na výrobu domácího adventního (vánočního) věnce.

Prodej sady na výrobu adventního věnce

Chcete si sami vyrobit adventní věnec? My máme pro Vás balíček surovin, dílů a na výrobu adventního věnce. V balíčku (sadě) naleznete:

 • mašle
 • drobné ozdoby
 • vánoční dekorace
 • adventní věnec (polystyrenový nebo přírodní korpus)
 • svíčky
 • bodce (stojánky) na upevnění svíček ve věnci

Prodej balíčků pro výrobu adventních věnců pro rok 2015 byl inspirován poptávkou zákazníků po jednotlivých komponentech v roce 2014. Vyzdobte si Vánoce svůj byt či dům podle svých představ. Vánoční věnec slouží jako svícen, nabízíme i samostatné svícny.

U každé sady je návod jak adventní věnec postavit.

balíček na výrobu věnců

Ozdoby na adventní věnec

Ozdoby neboli dekorace adventního věnce nejčastěji bývá svíčka, koření (celá skořice), stuha, hvězdy, sušené ovoce (jablko, citron. Adventní věnce bez svýček jsoou vhodné na dveře.

Adventní ozdoby jsou i různé svícny dekorované jako podkovy či řady za sebou. Existují i netradiční vazby věnců jako jsou papírové věnce, různé vazby na dveře.

Seznam potřeb pro výrobu adventního věnce

Jak vyrobit adventní věnec? Seznam věcí pro obvyklý adventní věnec je zde. Obvykle se slaměný či polystyrenový kurpus přivazuje chvojí a přilepují dalí dekorace.

Obchod a prodejna vánoční výzdoby v Praze

Pokud máte zájem si vánoční výzdoby prohlédnout osobně přijďte do obchodu v Praze či Brandýse nad Labem. Zde je možné koupit sadu na výrobu a celé vánoční věnce. Zde je na prodej:

 • vánoční svícen na stůl
 • vánoční svícny z chvojí
 • vánoční věnce a výzdoba
 • vánoční výzdoba bytu či domu
 • levné i bohatě zdobené adventní věnce
 • vánoční dekorace
Prodejna Praha