recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Květy do vlasů

Již několik let je moderním prvkem na plesy, svatby či jiné významné příležitosti květy ve vlasech. Je to velmi oblíbená romantická dekorace, která jistě pozvedne účes.

Květy do vlasů se speciálně připravují, aby vydrželi co nejdelší dobu. Květy se vatičkují a fixují a samozřejmě se stříkají speciálním sprejem pro menší vypařování vody z květů a tak dosáhneme dlouhé trvanlivosti.

Nejoblíbenější květ do vlasů je květorchideje phalaenopsis či cymbidium, ale dále se dá použít i květ mini gerbery, růže, minirůže, anthurie adt.

Další oblíbenou variantou pro dekoraci účesu jsou květinové čelenky, které se tvoří z drobnějších květů. Květy jsou lepené speciálním lepidlem na živé květy.

 

Květiny do vlasů pro Vás připravíme, kontaktujte nás.

Květy do vlasů

 

Květina do vlasů