recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Vánoční dekorace 2012

Vánoční dekorace - věnec na dveřeVánoce 2012 se nezadržitelně blíží a my jsme pro Vás již v naší prodejně v Brandýse nad Labem připravili krásné dekorace, které Vám jistě Váš byt či kancelář rozzáří vánoční atmosférou.

Tyto vánoce 2012 je moderní bílá barva s hnědou a stříbrnou, proto jsme se na tuto barevnou kombinaci zaměřili a nabízíme Vám spousty vánoční dekorací  jako jsou adventní věnce na stůl, adventní věnce na dveře či svícny a aranže ze živých květin na štědrovečerní večeři. Naleznete u nás i dekorace   v jiných barvách jak ve fialové, která je pořád velmi populární. Dále v červené barvě nabízíme celou škálu vánočních dekorací a taktéž v oranžové a modré barvě.

Každý zákazník si u nás může objednat vánoční dekorace dle vlastního přání, a proto stačí si u nás objednat a my Vám naaranžujeme ty nejkrásnější dekorace na vánoce.

další Vánoční články