recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Svatební kytice se ladí podle svatebních šatů

Svatební kytice podléhají trendům a proto při výběru svatebních dekorací je vhodné se vždy poradit s floristou, který Vám bude svatební dekorace aranžovat.

Vždy se největší důraz klade na druh svatebních šatů, které se vždy musejí vybrat jako první, než začnete přemýšlet jakou svatební kytici byste chtěla mít.

Do našeho Květinového studia přicházejí nevěsty a my jim rády poradíme jaké svatební kytice se nejlépe hodí k její osobě a ke svatebním šatům.

Nevěsty pak od nás odcházejí spokojené jako např. nevěsta jako je v přiložené fotce. Tato již mladá paní vše nechala na nás a my jsme jí celou svatbu sladily (svatební aranžmá do kostela, svatební dekorace na stoly atd.) dle jejího přání a našich nápadů. A proto obraťte se na nás, my Vám vždy rády poradíme.

svatebni květiny a šaty

Svatební kytice

červené šaty

novomanželé a květina

Svatební kytice

svatební květiny v kostele, pro kostel

Svatební kytice v kostele.

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ