recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Jak si vybírat svatební květiny

Jak vybrat svatební kytici

Svatební kytice Svatební kytice a dekorace by měly vždy vycházet z šatů nevěsty a z místa kde se koná svatební obřad. Vše by mělo ladit a proto je vhodné vždy svatební kytici a svatební dekorace konzultovat s odborníkem – floristou.

Venkovská svatba

K venkovské svatbě, která se celá odehrává např. na statku nedáváme zdobné svatební šaty a tak ani zdobenou svatební kytici, ale vždy jednoduché svatební šaty a luční svatební kytici. I svatební dekorace vždy ladíme do jemnějších barev a tvarů.

Svatba na zámku

Ke zdobným svatebním šatům a obřadu např. na zámku vymýšlíme a doporučujeme zdobnou svatební kytici, která koresponduje s nevěstou a i s místem konání obřadu.

Jarní, letní, podzimí a zimní svatby

Podzimní svatební kytice

Také je dobré rozlišit období kdy si páry plánují svatbu. Na podzim není vhodná svatební kytice z tulipánů. Je mnohem hezčí a efektnější svatební kytice v tónech podzimu a s podzimní květenou jako jsou např. oranžové tóny gerber,  kal, růží či zelená hortenzie, nebo jiřinky.

Jarní svatební kytice

Naopak pak na jaře doporučujeme tulipány a všechny možné varianty jarně kvetoucích rostlin.

V létě se nejvíce používají růže, kaly, slunečnice atd. V letním období je nejvíce druhů, které můžeme uplatnit pro krásnou svatební kytici.

Zimní svatby a květiny

Zimním období doporučujeme většinou bílé květy, které se doplňují stříbrnou dekorací. Velice se pro toto období hodí kytice z amaryllis.