recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Vánoce a dušičky

Vánoce

vánoční svícenPřipravujeme se spolu s Vámi na dušičkové období i na Vánoční čas. Vánoční dekorace budeme pro Vás připravovat jako v minulých letech. Aranžujeme Vánoční dekorace do bytů, domů i kanceláře. Vánoční (adventní) výzdobu připravíme i do pasáží, nákupních center a business center.

Vánoční výzdoba je tradicí po stovky let, kdy se adventní věnce a další výzdoba připravují.

další články: Vánoční květiny a dekorace, Vánoční svíčky

Památka zesnulých, Dušičky, svátek Všech svatých

smuteční věnecDušičky jsou období, kdy se vzpomíná na zesnulé a hroby se halí do smuteční výzdoby. Vzpomínka na všechny věrné zesnulé, Památka všech věrných zemřelých či lidově dušičky (lat. In commemoratione omnium fidelium defunctorum), která připadá na 2. listopadu, je v římskokatolické církvi dnem liturgického roku.

Dušičky - čistě historicky vzato jde o pozůstatek Keltů, kteří ve starověku obývali západní, střední a částečně i jižní a východní Evropu, včetně území dnešního Česka (i názvem máme podle keltského kmene Bojů, který osídlil Čechy zřejmě ve 4. století př. n. l., dostaly české země latinský název Boiohaemum – Bohemia, který se objevil v pracích římského dějepisce Tacita na přelomu 1. a 2. století n. l.).

zdroj: http://pohreb.cz/pamatka-zesnulych-dusicky-svatek-vsech-svatych

http://cs.wikipedia.org/wiki/Du%C5%A1i%C4%8Dky