recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Vánoční luxusní dekorace

Vánoční dekorace s nádechem luxusu

Vánoce jsou příležitostí pro setkání s rodinou a přáteli. Při těchto návštevách mohou naši zákazníci obdarovat hostitele oroginální vánoční kyticí, případně jinou dekorací. Pro někoho může kytice nahradit i tradiční adventní věnec.

V naší zemi příliš nejsme o Vánocích zvyklí na řezané rostliny, větší prostor je věnován spíše hrnkovým, z těch nejznámějších jsou Euphorbia pulcherrima, Phlalaenopsis, Cymbidium, Cyclamen nebo Schlumbergera. Z řezaných rostlin se o Vánocích nejčastěji požívají různé

  • druhy orchidejí,
  • Rosa,
  • Hippeastrum,
  • Cyclamen
  • nebo Hyacithus.

Jako ostatní materál se využijí barevné větvičky jmelí, olše nebo břízy. Tradiční je i větvička s červenými plody cesmíny. U květin je důležitá barevnost, která dokáže v kytici svým odstínem a správně zvoleným doplňkovým materiálem navodit vánoční atmosféru. Další informace o Vánočních dekoracích.

Při Vánočním aranžování se nesmí zapomenout i na dekorativní vázu, do které umístíme kytici.

vánoční kytice

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ