recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Růže

Nostalgická krása růží

květ růží Květ růže je odedávna považován za symbol jak nebeské dokonalosti, tak i pozemské náruživosti. Růže jako květina ženských božstev rovněž symbolizuje lásku, plodnost a také panenskost. Její pomíjivost naopak ztělesňuje smrt a smutek.

Za rozšíření růží v Evropě vděčíme především Peršanům a Řekům.

Ve floristice jsou nejčastěji používány kultivary růží vyšlechtěné speciálně ke komerčnímu použití, ale neměli bychom opomíjet klasické zahradní odrůdy, jež vnesou do kytic a vazeb tu pravou nostalgickou růžovou atmosféru.


Naše květinové studio často využívá růží do různých vazeb. Růže jsou velice oblíbené i do svatebních a dárkových květiny které jsou nakupovány online. Informace o dalších květinách.

KVĚTINY růže