recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Podzimní trendy 2012

S pomalu odcházejícím létem vystřídá letní inspiraci Holiday Home podzimní téma (trend) Noble House. trendy vazby květin podzim Podzimní inspirace klade důraz na rodinu, přírodu a tradici. Téma je směrováno spíše k mužské části společnosti. Pro výrobky v této inspiraci je typická elegance a klasický vzhled.

Barva je určena přírodou a využívá její nejzářivější tóny. Dekorativně se používají zvířecí motivy a mnohá napodobení přírody. V květinových dekoracích se uplatní klasické těžké textilie. Do podzimních kytic se také mohou přidávat doplňky jakou jsou houby, bobuloviny, bylinky, peří či květinové ornamenty.

Květiny řezané, dárkové, možnost koupě online

 

Stálicí mezi květinami je růže v mnoha různých vazbách.

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ