recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Jak držet svatební kytici při focení, pozor na vodu

Focení svatební květiny

Aneb rady ke svatbě

focení květin svatebníchMnoho nevěst maminek či svědkyní si zkazilo svatební fotografii nevhodným držením kytice. Ať se to nestane i Vám.

Fotografování se svatební květinou: Další důležitou praktickou zkušeností je mít květinu mírně předkloněnou, tak by květy viděl fotograf svým objektivem a nikoli vy. Pokud budete mít květinu v čistě svislé poloze, bude na výsledných fotografiích vidět pouze vaše ruka nebo stvoly.

Voda a svatební kytice: Svatební květiny jsou připravovány minimálně jeden den před samotnou svatbou. Květiny jsou přes noc v hladu a ve vodě, stejně tak jsou i přepravovány. Svatební květiny mají stvoly plné vody, která z nich pomalu vykapává. Je důležité nechat květinu několik minut okapat než ji začnete nosit nebo pozovat při focení. Jinak se může stát, že kapající voda udělá na Vašich svatebních šatech mokrou skvrnu. Flek (skvrna) schne i několik minut, či desítek minut. Voda může zanechat i stopy na látce,