recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Květiny pro Mezinárodní den žen

Mezinárodní den žen (MDŽ) si většina lidí spojí s komunismem a karafiáty. Osmého března je oslavován jako den žen.

květinaAktivistky z České ženské lobby mu chtějí navrátit původní smysl. Poprvé se Mezinárodní den žen slavil před sto lety jako připomenutí tisíců žen, které demonstrovaly za volební právo a lepší pracovní podmínky o dva roky dříve v New Yorku. Československo patřilo k nejprogresivnějším státům na světě. Všeobecné hlasovací právo u nás bylo zavedeno již v roce 1919.

zdroj: http://www.ct24.cz/domaci/83114-mdz-se-vraci-ke-svym-americkym-korenum/

Osmého března (8.3) nabídněte ženě krásné květiny například karafiáty. Květiny rozvážíme každý den i o víkendech.

Nezapomeňtě na MDŽ 8.března

Nabízíme krásné květiny pro všechny ženy. Na MDŽ se připravujeme, objednávejte květiny včas ať máte jistotu doručení květin pro Vaší milovanou osobu. MDŽ není komunistický svátek.

MDŽ 8. března!

Nezapomeňte obdarovat dne 8.března na Mezinárodní den žen svou milovanou maminku, ženu, milenku, přítelkyni či kolegyni.

Květiny na MDŽ jsou nejčastějším dárkem který každého potěší.

Objednejte květiny dnes a určete si den rozvozu úterý 8.března. Květiny rozvážíme i v sobotu a neděli, připravte se na MDŽ!

Květina pro ženu, MDŽ

Mezinárodní den žen a jeho význam se opět vrací do ČR. Poděkování za práci ženy ve společnosti, v rodině lze projevit květinou. Květina každou ženu dokáže obveselit, proto ženy ve svém okolí potěšte květinou. Chtete-li poradit která květina je vhodná k MDŽ zeptejte se nás, rádi Vám poradíme.