recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Vánoční výzdoba kanceláře, bytu, domu

Vánoční výzdoba kanceláří, obchodů, domů, bytů

Nazdobíme Vám Vánoční výzdobou kanceláře, domy a byty.

Aranžování, dekorace a výzdoba na Vánoce je naší doménou. V letních měsících zdobíme svatby, v zimě Vám nazdobíme kanceláře, chodby, prodejnu, okna, místnosti.

Máte-li zájem o Vánoční výzdobu na zakázku kontaktujte nás, nebo nám napište do kontaktního fomuláře. Květinové studio Petra.

Prodej Vánoční dekorace v našem eshopu.

Květinová výzdoba kanceláří, věnecVánoční výzdoba (dekorace) oken, kanceláří, či prodejny je uzpůsobena do korporátních barev zákazníka. Sám zákazník si určuje která má být převažující barva jeho Vánoční výzdoby.

Nabídneme Vámi vlastní aranžérky, které mají ve výzdobě mnohaleté zkušenosti. K vánoční výzdobě kanceláří používáme Vánoční květiny, sušené plody, plastové i skleněné ozdoby. Na dveřích kanceláře či Vaší prodejny (obchodu) by neměli chybět adventní věnce a pod stropem girlandy. Svícny používáme pouze jako dekorace. Můžete si do vánoční výzdoby bytu (prodejny, kanceláře) vyžádat elektrické ozdobné svíčky a svícny a Vánoční stromeček.

Naše výzdoba a Vánoční dekorace je oproti konkurenci levná! Levná Vánoční dekorace je dána velikostí firmy.

Dekorace jsou nedílnou součástí  interiérů domu. Zajímavé články o interiérech na dumjehra.cz

Další Vánoční články