recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Vánoční dekorace - vánoční svícen

Vánoční dekorace - vánoční svícen

Vánoční svícen může mít jednu i více svíček. Je několik variant vánočních svícnů : vánoční svícen z chvojí, který můžete mít místo adventního věnce. Tento adventní svícen by měl mít nejméně 4 svíčky, které se zapalují každou adventní neděli.

Vánoční svícen se používá hlavně na dekoraci vánoční tabule - štědrovečerního stolu. Vánoční svícen neboli vánoční aranžmá se tvoří také ze živých květů.

Nabízíme Vám vyzdobení vašich prostor od našich zkušených aranžérů. V létě zdobíme svatby v zimě dekorujeme Vánoční kanceláře, obchod, prodejny, byty domy. Můžete se na nás bez obav obrátit a Vaši kancelář si nechat od nás vyzdobit.

Další články adventní věnec na dveře, adventní věnec na stůl.

Vánoční  svícen, bílý

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ