recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Květiny a vánoční dekorace

Květiny a vánoční dekorace

Rozvoz Vánoční dekorace a rozvoz květin po Praze a celé ČR nabízí www.květinové-studio.cz.  Dárkové kytice, vánoční dekorace, svatební aranžmá vyrábíme více jak 9 let. Zaměřujeme se na ozdoby na vánoční stromek, vánoční výzdoby kanceláří, bytů domů.

Dopřejte si krásné Vánoční svíčky podle Vašeho výběru. Všech barev a nákup vánoční svíčky online. Květiny, dárky, netradiční dárky rozvážíme po celé rapublice a v Praze dvakrát. Většinu našeho sortimentu tvoří výrobky ručně vyráběné. Vánoční ozboby z přírodních materiálů koupíte u nás.

Vánoční dekorace domu a kanceláře

Vánoční dekorace domů, vánoční dekorace kanceláří a bytů nabízíme a vytváříme již řadu let. Kontaktujte naše zkušené květinářky. Nevytváříme pouze květinovou výzdobu, ale kompletní výzdobu.

Specializujeme se na Vánoční doplňky z přírodních materiálů jako jsou Vánoční věnce na stůl, věnec na dveře.

 • adventní věnec
 • adventní věnec na stůl
 • adventní věnec na dveře
 • vánoční svícen
 • vánoční hvězda
 • euphorbia
 • vánoční dekorace
 • vánoční kaktus
 • vánoční svíčka
 • vánoční dárkové předměty
 • vánoční vazba
 • vánoční kytice

Vánoční výzdoba kanceláří, domů na zakázku. Zdobíme a aranžujeme Vánoční výzdobou obchody, prodejny kanceláře, byty či domy.

Vánoční ozdoby na zakázku

Máte zájem o vánoční ozdboby na zakázku. Zdobíme Vánočními ozdobami stromečky, okna dveře, celé prostory jako jsou kanceláře nebo byty. Zakázková výroba ozdob a zdobení je naším koníčkem i prací. V případě zájmu o Vánoční ozdoby nás kontaktujte.

Vánoční dekorace

Připravujeme se na Vánoční zdobení Vašich domů, bytů a kanceláří. Vyrábíme, distribuujeme a aranžujeme Vánoční dekorace, jako jsou Adventní věnce, Vánoční květinová výzdoba, ozdoby na stromek, řetězy a další Vánoční dekorace.

Vánoční dekorace, květiny a výzdoba

Blíží se Vánoce a Kvetinové Studio Petra stejně jako každý rok pro Vás vytváří a připravuje Vánoční dekorace. Dekorace také sami vyrábíme a aranžujeme. Aranžujeme Vánoční dekorace pro byty, domy, kanceláře a další prostory (výzdoba). Vánoční dekorace pro nákup online připravujeme.

další článek na Vánoční dekorace a Dušičky

vánoční svícen zelený