recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Májové okouzlení 2010

Poslední květnovou neděli v roce 2010 se naše firma podílela na uspořádání " Májového okouzlení " v Čelákovicích. Tato akce vznikla díky firmě Okouzlující žena.

Zaměřili jsme se na svatební tématiku a jelikož úzce spolupracujeme se svatebním salonem Elisa, měli jsme stánky propojené. Ke každým svatebním šatům jsme vymysleli a naaranžovali svatební kytici.

Diváci mohli zhlédnout velmi pěknou módní přehlídku svatebních šatů a svatebních kytic. Dále jsme pro diváky naaranžovali svatební tabuli a svatební auto.

 

Prohlédněte si fotografie z akce Májové okouzlení 2010

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ