recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Svatební květinový den na brandýském zámku 2006

Na poslední květnové nedělní odpoledne roku 2006 naše firma Květinové studio Petra se svatebním salónem Elisa uspořádalo na brandýském zámku svatební květinový den, který byl věnován těm kteří pomýšlejí na svatbu.

Pro návštěvníky ktěří se sešli v hojném počtu jsme vyrobili několik desítek nádherných svatebních kytic, květinových aranží na svatební tabuli a dekorací na auto. Naše akce se stala jednou z prvních tohoto typu a proto měla velký ohlas. Sjeli se návštěvníci z celého středočeského kraje. Načerpali inspiraci pro své životní rozhodnutí a s důvěrou se obrátili na naši kreativní firmu.

Tato velkolepá akce vznikla za laskavé podpory města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a našich partnerů Oriflame, studio JM - kosmetika-kadeřnictví-manikúra, Hoffmann a Žižák spol s.r.o., TV studio Bobr, Floraton Praha, Pavel Kuchař-koňský povoz, cukrárna Marcipánka, tiskárna Jiskra, MK autohifi.