recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Svatební květinový den na brandýském zámku 2008

25.května 2008 se konal na brandýském zámku svatební květinový den, který byl věnován hlavně těm, kteří se v budoucnu chystají uzavřít sňatek. Za vydatné podpory města Brandýs - Stará Boleslav jsme uspořádali se svatebním salónem Elisa a dalšími brandýskými firmami, které se zabývají svatební tématikou, krásné nedělní odpoledne.

V doprovodném programu jste mohli zhlédnout vystoupení hudebních i tanečních skupin při ukázkách svatebních účesů a kosmetiky, nazdobení stolů, svatebních párů i aut. Vyvrcholením nedělního odpoledne byly dvě strhující módní přehlídky svatebních šatů a originálních svatebních kytic. Ukončením celé této akce bylo vylosování sponzorských darů mezi diváky.

Tuto mimořádnou akci jsme uspořádali v návaznosti na předchozí  svatební květinový den, který se konal v roce 2006 a byl velice úspěšný. Zákazníci byli velice spokojeni s naší akcí v roce 2006 a proto jsme pro ně uskutečnili svatební den 2008. S předešlými zkušenostmi z roku 2006 jsme tuto akci předvedli ve větším měřítku. Bylo  zde k vidění více našich svatebních kytic, dekorací na auto a aranží  na stůl. Návštěvníků se sjelo spousta a přispělo k tomu i velmi pěkné počasí.

Další fotografie našich svatebních květin.