recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Svatební kytice z růží Austin

Květy růží Austin jsou velice podobné květu pivoňky, proto se letos růže Austin hodně používají do svatebních květin. Růže Austin jsou poměrně žhavou novinkou na našem trhu a tak se musí počítat s tím, že jsou výrazně dražší než klasické růže. Květy těchto růží jsou velice krásné a tak z nich doporučujeme naaranžovat jednoduché svatební kytice kde tento květ nejvíce vynikne. Růže Austin se dovážejí v různých jemných odstínech od bílé, růžové , lososové a oranžové. V období kdy již nejsou na trhu k sehnání pivoňky, doporučujeme jako vhodnou náhradu právě růže Austin.

 

růže Austin bílá růžová růže Austin bílá růžová

Prohlédnout kytici v eshopu >>