recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Svatební kytice z pivoňek

Letošním (r.2015), ale i loňským hitem ve svatební floristice se stala pivoňka. Nevěsty tento krásný velký květ vyhledávají nejvíce pro svůj nejkrásnější den v životě.

Květ pivoňky je opravdu velice krásný a voňavý. Velikost květu vždy dominuje ve svatební kytici, proto se květy pivoněk již nekombinují s jiným druhem květin a když ano tak ke květu pivoňky přidáváme vždy drobnější květy, aby zůstala  svatební kytice stále romantická a abychom nepodtrhli elegantnost pivoňky. Můžeme využít jak květy hortenzie, tak voňavou fresii či použít drobné mini růžičky nebo hrachor a v jarním období pryskyřník. Svatební kytice z pivoňek se hodí pro romantickou svatbu.

pivoňky pivoňky jako svatební kytice

 

bílé pivoňky a zelená dekorace