recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Květiny do svatebního účesu

V dnešní době některé nevěsty již neholdují tradičním svatebním závojům, ale do svatebního účesu si nevěsty aplikují živé květy. Květy jsou speciálně ošetřené proti vypařování vody, proto vydrží skoro celý svatební den v účesu. Do svatebního účesu se aplikují květy, které jsou ve svatební kytici. Pro některé nevěsty děláme i svatební věnečky na hlavu. Tyto květinové věnečky se hodí pro svatby, které se odehrávají venku v zahradě či na louce. Květinové věnečky se také objednávají pro družičky.

věneček do vlasů nevěsty

svatební věneček

květiny do vlasů, na auto, do ruky

Květiny do svatebního účesu