recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Květina k MDŽ 8. března

Květina k svátku MDŽ 8. března

Za vlády komunistické strany byl Mezinárodní den žen plný velkých oslav, kdy byl hlavním symbolem červený karafiát s asparágusem.  Po pádu komunistické strany v roce 1989 byl tento svátek skoro vyškrtnut z kalendářů, ale v roce 2003 byl Mezinárodní den žen znovu uznán jako významný den. Proto všem dámám, ženám, dívkám, slečnám a matkám přejeme 8.března vše NEJ.

Nezapomeňte v tento den potěšit květinou - růží, karafiátem či třeba i tulipánem, který je v jarním období velice oblíbený. Letos tento svátek připadá na úterý. Naše květinářství v Praze a květiny v Brandýse nad Labem jsou otevřeny od 8 – 18hod.

V tento den samozřejmě zajišťujeme rozvoz – doručení květin při online i telefonické objednávce.