recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Podzimní kytice a dekorace

podzimní dekorace

podzimním dekoracím neodvratně patří dekorace na dveře. Podzimní věnec Vám zkrášlí vstupní dveře. Podzimní věnec by  měl obsahovat teplé barvy, které k podzimu patří jako například:

  • červená
  • oranžová
  • tmavě zelená
  • tmavě žlutá barva
Do podzimních dekorací se hodí i různé podzimní plody jako jsou šípky, žaludy, bukvice dále i otýpky ječmene či žita. Dále k podzimním dekoracím se hodí sesazované proutěné košíky do kterých se používají různé druhy vřesů, barevné chrysanthémky, calocefalus, barevné stuhy a kokosové vlákno.

Do podzimních kytic či aranží se používají také teplé odstíny oranžové, červené, tmavě žluté a zelené. Nejvíce z řezaných květin se používají chrysanthémy, jiřiny, astry, azalky. Jsou to květiny, které mají dobu kvetení právě na podzim, a proto jsou velice vhodné na podzimní aranžování. Do podzimních kytic se dají využít všechny plody, které na podzim dozrávají ( různé nažky, jeřabiny, šípky ). Těmito plody dostává taková kytice ten správný nádech podzimu.

Všechny podzimní dekorace Vám zkrášlí a rozsvítí Váš byt či kancelář v podzimním sychravém období.

podzimní dekorace 2014