recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Svatební kytice z konvalinek v květnu

Proč je vhodná svatební kytice z konvalinek v květnu

konvalinky kyticeVelmi často nám zákaznice – budoucí nevěsty kladou otázku, kdy je vhodné se vdávat se svatební kyticí z konvalinek. A na tuto otázku je velmi lehká odpověď. Svatební kytice z konvalinek je nejvhodnější pro jarní období a to okolo měsíce května, kdy u nás v našich podmínkách konvalinky kvetou a čeští dodavatelé těchto vonících květin naše prodejny zásobují. Kvalita konvalinek v jarním období je velmi dobrá a cena je přijatelná.

Cena konvalinek

V období jara Vám můžeme nabídnout svatební kytici z konvalinek i od ceny 500Kč a to je již standardně veliká kulatá svatební kytice. V jiném ročním období se může vyšplhat kytice z konvalinek i na cenu 2000Kč, jelikož se konvalinky dovážejí z holandské burzy, kde je pěstitelé rychlí, a proto je jejich distribuce velice náročnější a tak i nákladnější. Jeden stonek konvalinky můžete zakoupit i za cenu 60 – 95Kč. Proto nevěstám doporučujeme od konvalinek upustit, pro jiná roční období je plno krásných květin, které se budou hodit jak k nevěstě tak k termínu svatby.

Svatební kytice z konvalinek > Přehled a výběr

konvalinky nevěstaSvatební kytice z konvalinek se aranžuje velice často do kulata, ale i do Anglické kapky, která by neměla být moc dlouhá, podle délky samotné konvalinky. Taková kytice se hodí k jednodušší svatebním šatům a štíhlejší nevěstě. Svatební kytici nedoporučuji nevěstám, které jsou alergické na květy, jelikož konvalinky jsou velmi aromatické a také jedovaté.

Další články:

Svatební kytice z tulipánů

Modro bílá svatební kytice

Svatební kytice z pivoněk

Svatební kytice z bílých růží