recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Valentýnské kytice roku 2014

Na rok 2014 připadá svátek zamilovaných  - Svatý  Valentýn  14. únor na pátek. Tento svátek je někým opovrhovaný, ale někteří tento svátek zamilovaných mají rádi a chtějí svojí  polovičce udělat radost květinou. Proto jsme pro Vás připravili několik variant valentýnských květin, které naleznete na našem e-shopu.

červená růže

 

V online nabídce květin naleznete i nejoblíbenější květiny z lásky: červená růže. Růže se může darovat jak samostatně tak i hezky a zajímavě uvázaná. Ke květině můžete z naší nabídky přidat bonboniéru, ale i plyšového medvídka.

 

Doporučujeme objednávky posílám alespoň dva dny až jeden den před datem doručení, aby Vaše květina byla včas doručena.