recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Dárkový balíček pro muže

Dárkový balíček pro muže

Každé narozeniny, svátky a Vánoce přemýšlíte, čím byste udělali mužské populaci, ve Vaší rodině, radost? Rádi nadělujete dárky, ale vymýšlet, co se hodí pro pány je kolikrát nadlidský úkol? Chcete darovat plnohodnotný dárek a zároveň uspořit nějaké peníze? Vhodné řešení pro Vás může být v podobě dárkového balíčku z pánské květiny a pánské kosmetiky.

Výběr květin pro muže

květiny pro muže pivoDárkový balíček pro muže je obvykle složen květin které, potěší oko a další smysly. V květinách pro muže jsou

Při výběru balíčku se můžete inspirovat přehledu pánských květin. V módě jsou i dárkové balíčky s pánskou kosmetikou.

Výběr kosmetiky pro muže

voda po holeníKvalitní pánská kosmetika potěší každého muže, který chce dobře vypadat a cítit se skvěle. Do dárkového balení pánské kosmetiky můžete zakoupit jakékoliv výrobky libovolných značek, zvláště pak, když víte, že muž, kterému je dárek určen, používá různé značky. V sortimentu můžete vybírat například z:

  • vody po holení
  • pěny
  • gely na holení
  • deodoranty
  • antiperspiranty
  • sprchové gely
  • pánské parfémy

Poskládejte si svůj dárkový balíček sami a uvidíte, že se dá poskládat mnoho variant dárkových balíčků z kosmetiky pro muže. Vždyť přeci nemusíte kupovat jen předražené originální dárkové balení, které neodpovídá Vašim představám. Pánská kosmetika udělá radost každému muži, v jakémkoliv věku.

Jiné dárky pro pány

Rychlá inspirace a přehled dárků pro pány je na internetu v eshopech. Nejen, že nabízené zboží je mnohdy levnější, ale většina internetových obchodů nabízí slevy na poštovném, množstevní slevy a podobně.