recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Modernější výběr květin na prodejně Praha 10

tablet květiny

Na naší nové pobočce květinářství v Praze 10 ulice Moskevská 74 jsme pro naše zákazníky nainstalovali nový tablet, kde si mohou pohodlně vybrat naše produkty - jak smuteční kytice, tak dárkové kytice či svatební kytice a svatební dekorace.

Tablet je umístěn na pultu prodejny Moskevská 74.

Zákazníkům se velmi tento systém výběru květin líbí. Vše ihned vidí, jak kytice vypadá, z čeho se kytice či věnec nebo jiné květinové dekorace skládají a hlavně cenu produktu. Zákazníci si mohou vybrat květinu – kytici, kterou tentýž den do pár hodin doručíme – rozvezeme po Praze.