recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Rozvoz – doručení svatebních květin

Svatební květiny

V dnešní době budoucí manželé využívají naší služby, kdy jim na místo svatby doručíme svatební květiny a svatební dekorace, které si u naší firmy objednali. Nezáleží na množství, doručujeme i jen svatební kytici, ale také více dekorací a svatebních květin. Na místě svatby naše floristky i aranžují svatební stoly, svatební oblouk, dekorují svatební či obřadní místnosti. Zákazníci využívají našich služeb při dekorování auta pro nevěstu či auto pro ženicha, ale i zdobení ostatních aut pro svatebčany. Díky naší službě, kdy se postaráme o odekorování celé svatby mají novomanželé o jednu starost méně.

Svatební květiny doručení