recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Nové květinářství v Praze 10 - Moskevská 74

V naší nové pobočce Květinového studia Petra naleznete veškerý sortiment od řezaných květin, hrnkových rostlin po dekorace do bytu či dárky pro Vaše blízké.

Naše nové floristky Vám se zručností naaranžují květiny na Vaše přání např. kytici pro dámu, slečnu, maminku. Ale i pánskou kytici z klobás pro pány. Dále smuteční kytice či věnce.

Jsme specialisti na svatby – svatební květinové dekorace. V každém roce máme něco kolem 100 svateb a proto neváhejte si u nás objednat Vaší vysněnou svatební kytici či svatební květinové dekorace. Svatební dekorace jezdíme  aranžovat přímo na obřadní místo a nebo na místo kde se pořádá hostina.

Těšíme se na vás na Moskevské 74 v Praze Vršovicích.