recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

Dárkové květiny, řezané květiny, rozvoz květin a kytic

Dárkové květiny

  • expresní rozvoz po Praze
  • rozvoz po celé ČR do jednoho dne!

Květina je jeden z nejstarších a nejoblíbenějších dárků, které potěší, nadchnou i překvapí. Darujte květinu z lásky, k výročí, k narozeninám či jen tak. Ke každé květině můžeme připsat vzkaz na Vámi vybrané přáníčko.

Podívejte se na ceník dopravy ve všední dny, víkendy, svátky a ve večerních hodinách! Oblíbená je dárková květina Václav či Regina.

kytice květiny k různým příležitostem
kytice květiny k narození dítěte
Kytice pro pány pánské kytice klobásové z cigaret
kytice květiny extravagantní speciální
kytice květiny z lásky valentýn
kytice květiny mdž mezinárodní den ženKytice z bílých pivoněk Gvenda

naše cena 1 580 KčKytice z modrých pomněnek Glorie

naše cena 3 950 KčOzdobená lahev vína Znovín

naše cena 430 Kč

Dárkový koš Patrik

naše cena 1 850 Kč

Vánoční dárkový koš Dina

naše cena 1 950 KčVánoční dárkový koš Diviška

naše cena 1 500 Kč

Dárkové aranžmá Medvídek

naše cena 830 KčDárková kytice Ctirada

naše cena 1 100 Kč

Exklusivní dárková kazeta Evald

naše cena 1 450 Kč

Květinový dárková koš Bertina

naše cena 1 480 Kč


naše cena 675 KčVyberte si z řady dárkových kytic, všechny naše kytice jsou ručně aranžované z čerstvých, řezaných květin. Pokud máte vlastní představu, neváhejte nám ji sdělit a my se přizpůsobíme Vašim přáním.

Kytice k svátku, narozeninám nebo z lásky

Nejlepší způsob, jakým dáte najevo svou přízeň, je věnování krásné kytice. Příležitostí jako jsou narozeniny, svátek, promoce či jen „pouhá“ láska je vždy dost.

  • Kytice k narozeninám:

Máte kolem sebe spoustu přátel a ti slaví narozeniny každý rok, téměř každý den v týdnu? Ano,kytice dárková hrnková opravdu je těžké pro každého vybrat ten správný dárek. Kytice k narozeninám může vystihnout, jak moc Vám na Vašich přátelích či rodině záleží. Dejte jim najevo, že Vám nejsou lhostejní a překvapte je dárkovou kyticí s přáním. Uvidíte, že jediné, co budou ten den v práci řešit je, že dostali krásnou kytici od přítele.

  • Kytice k narození dítěte:

Je vždy veselá, hravá a barevná. Kytice může obsahovat i malý dárek jako dudlík, bryndák či maličké botičky. Každá novopečená maminka se raduje z nového života, který právě přišel na svět. Udělejte jí radost a zpestřete jí okolí vůní, barvou a krásou květin, aby se usmívala nejen z pohledu na své miminko.

  • Kytice pro muže:

Kytice pro muže je stále více vyhledávaným darem nejen od žen. Obecně se říká, že muže květinou neuctíš – není to pravda. Kytice pro muže jsou totiž v převážné většině sestavené z jídla. Klobásy, sýry a zelenina vždy uctí každého chlapa.

  • Květina pro zamilované:

Ať už první nebo pátá láska, květina je nejběžnější a nejčastější dárek právě milenců. Samozřejmě nejběžnější den, kdy se zamilovaní obdarovávají je den Sv. Valentýna či na 1. Máje. Květina musí vyjádřit, jak moc máte svého přítele či přítelkyni rádi. Podívejte se na naši nabídku Valentýnských květin a přemýšlejte, která je pro Vás a Vaši lásku ta pravá. A nemyslete si, zamilovanou květinu můžete darovat kdykoliv. Nejen květiny pro zamilované dodáváme po celý rok během několika hodin či dnů. Během exponovaných svátků, jako jsou Velikonoce, Valentýn či Vánoce však objednávejte květiny a výzdobu raději s předstihem. Vše můžete objednat on-line či po telefonu.

Jak se starat o řezané květiny:

Dárkové kytice jsou téměř ve většině případů připravovány z květin řezaných. Podívejte se na naše rady, jak se starat o řezané květiny tak, aby Vám dělali radost, co nejdéle.

dárková květina

Dárkové kytice v dekorativním stylu

Dekorativní styl květin patří k nejstarším a doposud nejvíce používaným stylům ve floristice. Bohatost, plnost a objemnost jsou jeho největší charakteristické znaky. Stejným dojmem působí i kytice aranžované v tomto stylu. Květiny jsou seskupovány blízko sebe, často jsou přes sebe i vrstveny. Dekorace bytu by měli ladit s interiérem (barvou tapet, stěn, barvou podlahy a podobně).

Dekorativní kytice jsou často doplňovány prvky, jakou jsou konstrukce, podložky a manžety z rostlinného nebo umělého materiálu. Tvar dárkových dekorativních kytic může být jak symetrický, tak asymetrický. Dekorativní kytice nejčastěji uvidíte při předávání kytic na podiu v divadle či při slavnostních příležitostech. I Vy však můžete zaujmout darovanou dekorativní květinou nebo vlastní Vánoční dekorací či svatební kyticí ve velkém stylu.

Podívejte se jak osobně předáváme dárkové kytice.