recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Svatba v restauraci U krále Václava IV.

Svatba v restauraci U krále Václava IV

Naše firma Květinové studio Petra spolupracuje s restaurací U krále Václava IV, která se nachází na Praze 4, Kunratice 406.  Tato restaurace, Vám nabízí krásné prostředí, které je stvořeno pro svatební hostinu.

svatební obloukSvatební obřad se může konat v prostorné terasovité zahradě. Pro venkovní obřad, doporučujeme květinový oblouk, který má romantické kouzlo, pro dokonalost Vaší svatby.

Restaurace nabízí, jak venkovní posezení, tak i dva letní altány pro 60 nebo 36 míst. Dále dva salónky s restaurací pro 40 osob. Proto tuto restauraci, můžete využít jak pro větší, tak i pro menší okázalejší svatbu.

Květinové dekorace Vám naaranžujeme přímo na místě, dle Vašeho přání.