recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Doručení kytice do zahraničí

 

Doručení kytice do zahraničí

Chcete udělat radost svým blízkým v zahraničí? Není nic jednoduššího než jim poslat květinu, kterou jistě potěšíte. Naše firma Květinové studio Petra se stala členem květinové sítě, která dokáže zajistit doručení kytice do všech koutů světa. Na našich stránkách www.kvetinove-studio.cz naleznete kategorii : doručení květin do světa, kde si pohodlně vyberete daný stát. U každého státu jsou přiřazené květiny, které nejsou problém doručit a z kterých si jistě vyberete jak kytici k narozeninám, svátku a nebo i smuteční kytici.

Jsme velice rádi, že jsme se stali členem sítě Direct2florist a můžeme zákazníkům nabídnout velkou škálu kytic do zahraničí.

Doručujeme do

květiny