recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Výběr snubního prstenu

Výběr snubního prstenu není jednoduchou záležitostí a často to vyžaduje až několik desítek hodiny pečlivého zvažování, kterýže snubní prsten je ten pravý, a jaký nás bude správně reprezentovat.

Při volbě pak musíte zvážit několik důležitých faktorů, z jakého materiálu bude prsten vyroben, bude klasického tvaru nebo si dopřejete originální design a další menší detaily. Není se, ale čemu divit výběr snubního prstenu není jako nákup v supermarketu. Snubní prsteny vás budou doprovázet po celý život a tak se nelze divit pečlivému výběru, proto nenechávejte výběr prstenu na poslední chvíli.

Cena a zakázková výroba

prsteny v košíčkuJe vhodné před svatbou navštívit několik zlatnictví, aby jste získali přehled v designu i cenách.  každé zlatnictví má svůj styl který se odráží  v druzích a typech snubních prstenů. Cena prstenu je mimojiné závislá kvalitě materiálů z kterých jsou vyrobené. Dle drobných dekorativních linek  zpracovány s tou největší pečlivostí jaká pro snubní prsteny patří.

Poslední slovo při výběru snubních prstenu má žena. Při výběru se hlavně dívá na trendy a v současné době letí snubní prsteny z matných a lesklých bílých kovů, ale stále jsou populární prsteny s diamanty a zirkóny. Vše je ale velmi individuální a konečné rozhodnutí je na obou.

Velikost prstenu a předání na svatbě

Důležité je aby vám snubní prsteny skvěle padly a reprezentovali vaši lásku přesně tak, jak si přejete. Pokud se vám  nabídky nelíbí žádný seriový prstenů, který vám prodejci ukáží, je možnost si takový prsten nechat vyrobir na zakázku.

Při výrobě snubních prstenů používáme jen ty nejlepší materiály, které jsou opatřeny certifikátem kvality, stejně jako všechny naše prsteny a vy si tak můžete být jistí, že se vám dostává jen té prvotřídní kvality, jakou si zasloužíte. Svatba totiž není jen společenskou událostí na jeden den.

Předání na svatbě

prsteny v květiněJak jsou prsteny na svatbě předány má nejen symbolický přesah. Moment předání pstenu druhému člověku z krásné dekorované misky či košíčku má dojem i na svědky a okolí. Možností jak předat prsteny a jak je ozdobit je mnoho. Zde se můžete inspirovat Dekoracemi na snubní prstýnky z květin

 

Autor: Květinové studio, a Rybářová, 9.12.2013