recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Svatební kytice z tulipánů

Svatební tulipány

Svatební květina do vlasů K jaru a k jarním svatebním dekoracím neodmyslitelně patří křehké květy tulipánů. Tulipány jako svatební květiny jsou velmi oblíbené nejen pro stále se rozšiřující sortiment jednotlivých odrůd, ale v tomto období i pro jejich poměrně dlouhou trvanlivost.

Jako svatební květiny (kytice) jsou tulipány vyhledávané jsou i plnokvěté a papouškovité odrůdy. Barevná škála tulipánů jako svatebních kytic je velmi pestrá, v oblibě jsou již delší dobu fialové, starorůžové a lila tóny, v jarním období je to také často žlutá a bílá. Tulipány lze používat jak k vyvázání do jednotlivých  svazků, tak i ke kombinaci s ostatními druhy květin a to v kyticích kulatých nebo i převislých.

Svatební kytice 2012, svatební květiny z tulipánů. Svatební kytice z bílých růží.