recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Svatební kytice a další svatební dekorace

Svatební kytice a další svatební dekorace

Pokud plánujete svatbu v roce 2016 je již nejvyšší čas na naplánování květinových dekorací pro Vaší svatbu. Jedna z nejdůležitějších kytic je svatební kytice pro nevěstu, která se vždy odvíjí od svatebních šatů a povahy nevěsty. Florista Vám vždy pomůže vybrat či doporučit tu nejideálnější svatební kytici pro vás.

Nedílnou součástí svatební kytice je dekorace pro ženicha do klopy – korsáž. Ta se vždy odvíjí od svatební kytice. Dále by měla mít kytičku

Tyto květiny jsou vždy menší a jednoduché, aby nevadily při obřadu. Mohou být podobné svatební kytici. To znamená ze stejných květů jako má nevěsta kytici. Mohou se ale také odlišovat, i když v dnešní době je velice populární když vše ladí v jednom tónu a všechny svatební květinové dekoracev jsou ucelené v jednou tónu.

Důležité je také jak nazdobit svatební auto pro nevěstu. Svatební aranžmá na auto nevěsty se vždy vybírá dle typu auta, ve kterém se nevěsta poveze. Ale to Vám také zkušená floristka poradí jaké aranžmá se hodí na starší typ auta a nebo na modernější typ auta.

Další součástí květinové dekorace jsou dekorace na svatební  tabuli (stůl), která by měla být vždy krásně naaranžovaná, jelikož svatba je velmi důležitý den pro oba snoubence. Aranžmá na svatební tabuli by se měla odvíjet zase od svatební kytice. Vše by mělo ladit.

Jako další svatební květinové doplňky jsou květy do vlasů, květinová dekorace na snubní prstýnky, okvětní plátky na rozhoz, myrty pro svatebčany.