recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Svatební auto a jeho dekorace

Každá svatba, v každé zemi, v každém městě a každé rodině se vždy opírá o tradice a obyčeje. Tyto tradice dělají svatbu nezapomenutelný zážitkem nejen pro svatebčany.  Stejně jako ke každé svatbě nerozlučně patří květiny, patří k ní i svatební auto a jejich zdobení.

Nazdobení pronajmutého svatebního vozu

Pokud se Váš den D blíží a Vy připravujete každý detail tak, aby svatba byla pro Vás opravdu jedinečným a nezapomenutelným zážitkem,zkuste se poohlédnout i v rovině svatebního vozu po něčem top. Máme nyní namysli pronájem svatebního vozu. V jejich sortimentu naleznete vozidla, která jistě stojí  "za hřích".

Půjčené auto je možné nazdobit květinami, panenkami a jinou dekorací. Lak ani jiné části vozu nebudou poškozené. Pro uchycení dekorací se používají přísavky nebo magnetické materiály. Pentle a mašle jsou přivázané a snadno odstranitelné. Nemusíte mít obavu z jeho poškození.

Které auto na svatbu? To nazdobené

kabrio autoSnem snad každé nevěsty je dopravit se k oltáři roztomilým VW Beetleem, neboli broukem. A pokud je ještě v úpravě kabrio, tak není co řešit. Pokud toužíte po mohutnějším vozidlem, něčem opravdu robustním tak je zde k dispozici pronájem svatebního vozu. Milovníci německého přepychu a luxusu jistě ocení Marcedes S v úpravě AMG a pro znalce rychlých vozů je zde Dodge Viper. Ano slyšíte dobře. Dodge Viper, jedna z legend sportovních vozů. Už se vidíte za volantem na své cestě k oltáři právě v tomto "plnokrevníkovi"?

Atˇsi vyberete jakékoli auto, je téměř nutností aby bylo alespoň stuhami nazdobené. jinak se ztratí mezi stovkami dalších aut na silnici.