recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Svatba na podzim - podzimní svatební kytice

Svatba na podzim může být také krásná a hlavně barevná tak jako v létě. Podzim nám nabízí plnou paletu pestrých barev, které nás rozzáří a dodají tu správnou atmosféru.

Proto vždy do podzimní svatební kytice doporučujeme pestré květiny, které k podzimu patří. To znamená, že se do svatebních květin a dekorací hodí vínová, která se podtrhne bílou či krémovou barvou. Květy můžeme kombinovat s různými plody a bobulemi. Dále můžeme kombinovat různé odstíny oranžové barvy, ke které se může přidat i zelená a žlutá barva.

Podzimní svatební kytice by měla být pestrá a veselá. Hlavní květinou, která se aranžuje do podzimních svatebních květiny je jistě Jiřina latinsky Dahlia, která je na trhu k dostání v mnoha barvách a odstínech.

 

jiřina v podzimní svatební kytici jiřina v podzimní svatební kytici a dekoracích jiřina v podzimní svatební kytici nevěstě do ruky