recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Modro bílá svatební kytice

modro bílé svatební květinyModrá barva zrovna není tou typickou barvou pro svatbu, ale i tak naše Květinové studio má hodně požadavků na zpracování modro-bílé svatební kytice a všech květinových doplňků, které patří ke svatbě, jako kytice pro maminky a svědkyně, či aranžmá na stůl a nebo dekoraci na svatební prstýnky.

Modrá svatební kytice

Modrých květin, které se dají dát do svatební kytice není mnoho, ale i z tak malé škály se dá zhotovit originální svatební kytice na míru nevěsty a jejím šatům.

Nejčastěji do modrá a bílá kombinace pro svatební kytici se hodí modrá hortenzie, či modré růže, které jsou doplněny bílou růží jako máme v ukázkách.

Pro aranžmá na svatební prstýnky se používají vždy květy ze svatební kytice a to v tomto případě je bílá a modrá růže, které jsou doplněny modrou hortenzií.

modré bílé svatební květiny modré bílé svatební květiny 2 modré bílé svatební květiny 3

Svatební květiny dekorace a nápady pro svatbní výzdobu.

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ