recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Kytice k Valentýnu s drobným dárkem

Valentýnské kytice ke svátku zamilovaných, který je 14.2. se snažíme aranžovat moderně a každý rok přicházíme s novinkami jak tyto kytice zpestřit i o malé dárky. Jako jsou například stříbrné řetízky s přívěšky ve tvaru srdce, nebo různé druhy plyšových medvídků či různé druhy svíček s Valentýnským motivem.

Aranžujeme květiny i na přání zákazníka, když si právě nevybere z naší široké škály valentýnských kytic na našich internetových stránkách.

Nejčastější valentýnskou květinou je červená růže. Tak touto květinou zákazníci vyjadřují  lásku své polovičce. Kytice k Valentýnu nemusí  být jen z červených růží, může být i z gerber které jsou také velmi oblíbené či z frezií a nebo mix květů. V každé kytici by neměl chybět valentýnský prvek jako je srdíčko, které aranžujeme do kytic v několika podobách, vždy aby se k dané kytice hodilo.

Doručování kytic k Valentýnu

Doručování kytic k Valentýnu je vždy velmi příjemné, ale hektické a proto doporučujeme každému zákazníkovi, aby objednávku na Valentýna zadal včas,  abychom mohli objednávku včas připravit a doručit.

valentýnská kytice s medvídkemvalentýnská kytice s svíčkou

valentýnská kytice s růží a přívěškem

Otevít další ukázky květin