recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Dárkové balení květin a darů

Dárkové balení

V naší nabídce máme také dárkové balení různých dárkových předmětů. Dárková kytice, extravagantní kytice, kytice pro pána, klobásová kytice, kytice k narození dítětě, sesazovaný dárkový koš, vypichované aranžmá, tak těmto všem kyticím jde připojit dárek, který Vám vkusně dárkově zabalíme. Máme velice velký sortiment balících papírů a dárkových stuh, které vždy velice pěkně dodekorují Váš dárek. Vždy přizpůsobujeme balení Vašeho dárku k Vámi vybrané kytici. Barvy musejí ladit jak s použitým dárkovým papírem, tak i s vybranou kyticí = dárková kytice.

Balící službu naši zákazníci využívají velice často a proto i Vám doporučujeme naše profesionální služby.

Rady jak se starat o květiny koupené online. Informace o předání květin, snažíme se o dobrý osobní kontakt s obdarovaným. Nabízíme květiny jako dárkové balení.

Ukázka květiny od nás:

Květina

Vánoční květiny a dekorace

Dárkové balení je velice žádané na Vánoce. Na Vánoce nebalíme pouze květiny, ale netradiční dárky, jako dárková vína, bomboniéry a podobně. Specializujeme se na výrobu a distribuci Vánoční dekorace, jako jsou Vánoční advetní věnce, svíčky:

  • vánoční dárkové předměty
  • vánoční vazba
  • vánoční kytice
  • vánoční aranžmá z živých květů
  • vánoční přání
  • vánoční girlanda

Vánoční dekorace lze přímo nakoupit a objednat Vánoční zdobení.

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ