recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Valentýnské květiny z lásky

květiny lásky

Valentýnské květiny

Přijímáme objednávky na květiny a dárky k 14. únoru kdy mnoho lidí slaví svátek svatého Valentýna. Objednejte květinu s předstihem. Valentýnskou květinu a dárek Vám přivezeme 14.2 února až domů. Pokud chcete mít jistotu, že květinu Vám přivezeme v čas objednávejte květiny do 13.2 do 12 hodiny. Později objednávky také přijímáme, ale není 100% jistota, že květinu Vám přivezeme v čas.

Valentýnské květiny rozvážíme po celé ČR! Specializujeme se i na Prahu. Květiny rozvážíme i večer! Krásné zamilované květiny připravujeme i na svatby.

květina Valentýn