recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID


Jak usušit svatební kytici

Snad každá nevěsta by si chtěla co nejdéle zachovat svojí svatební kytici, ale bohužel všechny druhy květin nelze usušit. Přinášíme rady jak a které kytice sušit.

Druh květiny

kytice bílých a růžových růží  Austin 545Nejlépe se usuší svatební kytice z růží. Dále se dají usušit fresie, karafiáty, hortenzie, luční květy z části i gerbery.

Kaly, tulipány, rozkvetlé pivoňky se nedaří usušit. Buď uhnijí a nebo se rozpadnou.

 

Kde a jak sušit

Takovou svatební kytici musíte sušit v suché teplé místnosti a ideální ve tmě, aby Vám moc nevyšisovaly barvy. Svatební kytice, které jsou vázané v ruce sušíme vždy hlavou dolů.

Svatební kytice, které jsou vypichované musíme sušit, tak aby květy byli vzhůru. Kdybychom je dali obráceně hlavou dolů, tak by se mohlo stát, že při sušení nám květy z kytice začnou vypadávat.

Přehled svateních kytic.