recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

»
Články o Vánočních dekoracích a výzdobě

 

 

Květiny a vánoční dekorace

Rozvoz Vánoční dekorace a rozvoz květin po Praze a celé ČR nabízí www.květinové-studio.cz.  Dárkové kytice, vánoční dekorace, svatební aranžmá vyrábíme více jak 9 let. Zaměřujeme se na ozdoby na vánoční stromek, vánoční výzdoby kanceláří, bytů domů.

číst celé

Vánoční luxusní dekorace

Vánoce jsou příležitostí pro setkání s rodinou a přáteli. Při těchto návštevách mohou naši zákazníci obdarovat hostitele oroginální vánoční kyticí, případně jinou dekorací. Pro někoho může kytice nahradit i tradiční adventní věnec. (číst celý článek)

 

Vánoční dekorace 2012

Vánoční dekorace - věnec na dveřeVánoce 2012 se nezadržitelně blíží a my jsme pro Vás již v naší prodejně v Brandýse nad Labem připravili krásné dekorace, které Vám jistě Váš byt či kancelář rozzáří vánoční atmosférou.

Číst celý článek o Vánoční dekoraci

Vánoční výzdoba kanceláří, obchodů, domů, bytů

Nazdobíme Vám Vánoční výzdobou kanceláře, domy a byty.

Aranžování, dekorace a výzdoba na Vánoce je naší doménou. V letních měsících zdobíme svatby, v zimě Vám nazdobíme kanceláře, chodby, prodejnu, okna, místnosti.

číst celý článek Vánoční výzdoba

Vánoční dekorace

Vyrábíme Vánoční dekorace na zakázku, nebo si lze vybrat přes náš eshop. Popřípadě nás můžete navštívít přímo v obchodě kde si vybete vánoční svíčky, adventní věnce ručně vyráběné, vánoční ozdoby a podobně. (číst celý článek)